Kullanım Klavuzu

1. ÇAMDER BİTKİSEL SETİ ALDIĞINIZDA İÇİNDEN ÇIKAN ÇAMDER BİTKİSEL KOZALAKLARI VE Çamder Hücre Yenileyici ve Mantar Öldürücü Yağı BUZDOLABI ORTAMINDA MUHAFAZA ediniz.


2. Bitkisel Mantar Sabunu İLE AYAKLARINIZI 30 GÜN BOYUNCA EVE GELDİĞİNİZDE YIKAYIP DAHA ÖNCE HİÇ KULLANMADIĞINIZ BİR HAVLU İLE DURULAYINIZ.3. Ayak Bakım Kabı’nı SADECE KENDİ TEDAVİNİZDE KULLANMAK İÇİN MUHAFAZA EDİNİZ. HER GÜN YAPACAĞINIZ AYAK (EL)/ TIRNAK BİTKİSEL SU KÜRÜN DE KULLANACAKSINIZ. HER
GÜN UYGULAMA SONUNDA TEMİZ SU İLE DURULAYINIZ.

 .

4. 18 Parça Pedikür Setini PİL TAKINIZ. (KALİTE PİL OLMASI ŞART, YOKSA ÇALIŞMAZ) 

İlk gün su kürünü uyguladıktan sonra ÖLÜ TIRNAĞI (kararmış/sararmış bölgeler) tırnak altı dokusuna kadar BU SETTEKİ UYGUN APARATLARI TAKARAK MÜMKÜN OLDUĞU KADAR TEMİZLEYİNİZ. BURADA ÖNEMLİ OLAN ÖLÜ TIRNAĞIN ETE KADAR TEMİZLENMESİ. 

AMA BUNU YAPARKEN ASLA DERİNİZİ KANATMA DURUMUNU GETİRMEYİN. HATA ile KANAMA BAŞLARSA, MUTLAKA İŞLEMİ ORADA O GÜN İÇİN DURDURUN. DEVAMINI ERTESİ GÜNE BIRAKIN. 

TOPUK NASIR UYGULAMASI İÇİN AYRI BİR APARAT VAR SETTE İHTİYAÇ GÖRÜYORSANIZ TOPUKLARINIZA TÖRPÜLEME ŞEKLİNDE UYGULAYINIZ.(Su kürü topuk çatlaklarına, ayak altı yaralarına, parmak arası mantarlara fayda sağlar)ÖLÜ TIRNAĞIN TEMİZLİK İŞİNE 10 GÜN BOYUNCA KÜR UYGULAMASI sonrası MUTLAKA YAPINIZ. 10 GÜNÜN SONUNDA (5 günlükse 5 günün sonunda) ÖLÜ TIRNAK TAM OLARAK TEMİZLENMİŞ ya da mümkün olduğunca inceltilmiş olması gereklidir. 10 gün sonra bu işleme son verin.
5. EN ÖNEMLİ UYGULAMA OLARAK SETTEN ÇIKAN Çamder KOZALAK TORBASINI her gün 1 tanesini BİR TENCEREYE BOŞALTINIZ. TENCEREYE ÇEŞMEDEN 3 LT SOĞUK SU DOLDURUNUZ. OCAKTA 45 DK NORMAL ATEŞTE KAYNATINIZ. KAYNAMA ESNASINDA EVİNİZ MİS GİBİ KOKACAKTIR. 45 DK SONUNDA OCAĞI KAPATINIZ.

Çamder Mantar öldürücü ve Hücre yenileyici yağ’dan bu suya 5 kes sıkın. 10 DK DİNLENMESİNİ BEKLEYİNİZ. TENCEREYİ Ayak/el Bakım Kabına DÖKÜNÜZ. AYAKLARINIZ (ya da ellerinizi) BU SUYA SOKUNUZ. BU SU ÇOK SICAK OLDUĞUNDAN CANINIZIN DAYANABİLDİĞİ DERECEYE KADAR BEKLEYİNİZ. 

AMA BURADA ÖNEMLİ OLAN SUYUN SICAK İKEN GÖSTERECEĞİ ETKİNİN DAHA YÜKSEK OLUŞU. HER İKİ AYAĞINIZIN TIRNAKLARINDA MANTAR VARSA AYNI ANDA BU KABA sokabilirsiniz.


 

ELLERİNİZDE DE DURUM AYNISI. ELLERİNİZ VE AYAKLARINIZDA VARSA 3LT SU YERİNE 4 LT SU KAYNATMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. 3 LT AYAK, 1 LT EL İÇİN AYRI BİR KAPTA UYGULAYIN. AYAKLARINIZI (ELLERİNİZİ) 60 DK BU SU KÜRÜN DE TUTUNUZ.6. 60 DK BEKLEDİKTEN SONRA AYAKLARINIZ (ELLERİNİZİ) SU KÜRÜNDEN ÇIKARIN, DURULAMAYIN. MEVCUT SUYU DÖKEBİLİRSİNİZ. AYAKLARINIZ KENDİ İMKANIYLA KURUYUNCA, Çamder Mantar öldürücü ve Hücre yenileyici yağ’dan MANTARLI TIRNAK VE DİĞER TIRNAKLARA DA GELECEK ŞEKİLDE spreyle 3-4 kez sıkınız. EL İÇİNDE BİR O KADAR YETERLİ OLACAKTIR. DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BU YAĞIN YAKICI ETKİSİ OLDUĞUNDAN ELİNİZİN VE AYAĞINIZIN DIŞINDA (YÜZE, GÖZE, AĞIZA, BURNA VB.) TEMAS ETTİRMEYİN. ÇÜNKÜ YAKICIDIR. HATA İLE DEĞERSE MUTLAKA SOĞUK SU İLE MÜDAHALE EDİNİZ.
7. Gece yatarken ÇORAP GİYMEDEN YATINIZ. SABAH KALKTIĞINIZDA KESİNLİKLE ESKİ ÇORAPLARINIZ KULLANMAYINIZ. YENİ PAMUKLU ÇORAP ALMANIZ TAVSİYE EDERİZ. 

ESKİ AYAKKABINIZI ÇAMAŞIR MAKİNESİNDE Yüksek derecede yıkayabiliyorsanız yıkayın ya da İMKANINIZ VARSA ESKİ AYAKKABINIZI VE TERLİKLERİNİZİ ATINIZ. OJE SÜRMEYİNİZ. ÇÜNKÜ MANTAR ÇOK RAHAT ESKİ EŞYALARINZIDAN VÜCUDUNUZA GİRECEĞİNDEN BU 
KONULARA DİKKAT ETMENİZ ŞART. 


Eski ayakkabınızı giymek durumunda kalırsanız size gönderdiğimiz kalem şeklinde olan Ayakkabı İçin Mantar Spreyini her gün eve gelip çıkarınca ve tekrar giyerken ayakkabınızın içine sıkınız. BU ŞARTLARI YERİNE GETİRMEZSENİZ SONUÇ ALSANIZ BİLE 2 AY SONRA MANTAR GERİ GELİR.

8. BİRİNCİ GÜN UYGULAMASI, DEVAM eden 2. GÜN VE DEVAMINDAKİ GÜNLERDE Çamder KOZALAK TORBALARI BİTENE KADAR İLK TARİFTEKİ GİBİ UYGULANARAK SON GÜNE KADAR DEVAM EDİLİR. (Çamder Mantar öldürücü ve Hücre yenileyici yağ, Pedikür uygulaması, Sabunla yıkama dahil)


9. SU KÜRÜ UYGULAMASI BİTTİĞİNDE,(11. Gün ve devamında) DEVAM EDEN GÜNLERDE AKŞAMLARI BİTKİSEL SABUN İLE AYAK VE ELİNİZİ YIKADIKTAN SONRA MANTARLI TIRNAKLARA ELİNİZDE KALAN Çamder Mantar öldürücü ve Hücre yenileyici yağ İLE BİTENE KADAR geceleri uygulamaya devam ediyorsunuz.(ayakkabınıza da güne başlarken ve bitiminde Mantar spreyi uygula)

10. YAKLAŞIK 45. GÜN, MANTARLI OLAN TIRNAKLARINIZI BİR
DOKTAR'A GÖSTERMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ. EĞER BARİZ BİR İYİLEŞME GÖZLE GÖRÜLÜYORSA DOKTORA GÖSTERMENİZE GEREK YOKTUR. 
  SEBEBİ; 45 GÜN SONUNDA MEVCUT MANTAR GİTMİŞ OLACAK FAKAT BİR DEĞİŞME FARK EDEMİYORSANIZ DOKTORUN YORUMUNA İHTİYAÇ DUYABİLİRSİNİZ. GENELDE MANTARIN BİTTİĞİ KANAATİNDE BULUNUYOR DOKTORLAR.

11. 45. GÜNÜN SONUNDA Mantardan eser yoksa işlem tamamlanmış oluyor. Uygulama genel olarak iyi gelmiş fakat yeterli gelmemiş ise “ DESTEK PAKETİ “DEDİĞİMİZ 5 GÜNLÜK KORUYUCU AMAÇLI, YA DA İYİLEŞMEYİ HIZLANDIRICI paketi kullanmanız tavsiye ediyoruz. (60 TL)

Bu uygulamaya başlamadan önce mutlaka mantarlı tırnaklarınızın resmini çekmenizi bize e-mail olarak atmanızı tavsiye ediyoruz. 45 günün sonunda elde ettiğiniz sonuç başarılı ise tırnağın daha çabuk uzaması için size 5 günlük destek paketini hediye olarak gönderiyoruz (kargo size ait).

Bu sonucu da bu hastalıktan mağdur fakat bu ürüne güvenme problemi çeken kişilere referans olarak kullanmak için isminiz geçmeden sitede yayınlamayı (izniniz olursa) planlamaktayız.


12. 30. günden sonra "Tırnak Bakım Yağı" olan besleyici ve tırnak uzatma etkili yağımızı bitene kadar kullanmanız gerekir. 


Bu yağ ile tırnaklarınız daha hızlı uzayacaktır.

      Haricen tırnağın daha hızlı uzaması ve beslenmesi için doktorunuza yazdırabileceğiniz vitamin ilaçlarını takviye olarak kullanabilirsiniz. Bu ilaçları kullanmadan önce Doktorunuza B 12 tahlillerinizi yaptırmanız gereklidir.   
        Bunların adları; BEVİTAB , APİKOBAL, BENEXSOL (tablet şeklinde), Dodex ve Neurogrisovit Ampul yaptırılabilirsiniz.

      Çok daha kaliteli tırnağın uzamasına fayda sağlayan özel olarak eczanelerde satılan BİOTİN vitamin kullanılabilinir. BİOTİN tırnağın hızlı uzaması konusunda çok etkili bir vitamin ilacıdır.
UYARILAR:

1-Çamder "mantar öldürücü ve hücre yenileyici yağı" ASLA AĞIZDAN ALINMAZ, göze sıkılmaz. ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ.


2-Çamder BİR İLAÇ DEĞİLDİR. TEDAVİ EDİCİ DEĞİL TEDAVİYİ DESTEKLEYİCİDİR. AYAK VE TIRNAK GÖRÜNÜMÜNÜ DÜZELTİR. 

3-Pedikür SETİNİ KESİNLİKLE AİLEDEN DİĞER KİŞİLER KULLANMAMALI.


4-AİLENİZDE TIRNAK MANTARI OLAN BAŞKA KİŞİLER VARSA, SİZİN SONUÇ ALMANIZ YETERLİ OLMAYACAKTIR. ÇÜNKÜ DİĞER BİREYLERDEN ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE SİZE GERİ BULAŞACAKTIR. TAVSİYE OLARAK AİLEDE OLAN HERKES BU SETLERDEN EDİNMELİ, VE KENDİNE ÖZEL Çamder AYAK BAKIM SU KÜRÜ SPARİŞ ETMELİ.

5-KAYNATILAN KOZALAK VE SUYU BAŞKA BİR GÜN YA DA BAŞKA BİRİNDE ASLA KULLANMAYIN. UYGULAMA ESNASINDA KOZALAKLARI SUDA TUTMANIZI TAVSİYE EDERİZ. İŞLEM SONUNDA ÇÖPE ATINIZ.

6-HAMİLE OLAN VE EMZİREN KİŞİLER BU KÜRÜ UYGULAYABİLİR, BİR SAKINCA İÇERMEZ.


7-Su kürünün buharı sakıncalı değil aksine, sinüsleri açma, grip ve bronşite fayda sağlar.


8- BU Çam meyvaları Akdeniz bölgesinde BULUNAN BİR TİP AĞAÇTAN TOPLANMAKTADIR. BU meyvaların BENZERLERİ İLE KARIŞTIRMAYINIZ. BENZER BİR çam meyvası UYGULAMA YAPILMASI SAKINCALIDIR. Çam meyvesinin İÇİNDEKİ ETKEN MADDEYİ ÇIKARAN Çamder Mantar ve Hücre yenileyici Yağı’dır.


9- Çamder bitkisel torbaları kargo geldiği günün akşamında uygulamaya başlanılmalı, bekletilirse tazeliği gittiği için etkenliği azalır.(uçucu yağ içerdiği için). Mümkünse 10 gün ara vermeden kullanın.


Uzmanlar; Türkiye'de 4 milyondan fazla Tırnak mantarı hastası olduğunu bildirseler de birçok kişi bu hastalığa yakalandığının farkında bile değildir. Tırnak mantar enfeksiyonu kendiliğinden iyileşmez. Tırnak cilası, krem ,sprey ağızdan alınan haplar ve eriten bantlar gibi ürünler kullanılabilir. Tüm bunları denedim fakat bir çare bulamadım diyorsanız; Son zamanlarda herkes tarafından da öngörülen alternatif tıp yani bitkisel tedaviyi deneme vakti gelmiş demektir. ÇAMDER BİTKİ TERAPİ hemde 5 günde kesin çözüm, tırnak mantarı tedavisi, tırnak mantarına bitkisel çözüm, tırnak mantarı ilaçları, tırnak mantarı neden olur, tırnak mantarı belirtileri, tırnak mantarına hangi bitki iyi gelir, tırnak hastalıkları, venofamed